برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: استقلال؟ نفت به دنبال قهرمانی است

سرمربی نفت تهران در خصوص پیروزی تیمش برابر حریف دسته دومی گفت: «بازی سختی بود و درست است که با ۴ گل به برتری رسیدیم در نیمه اول بازی را خوب شروع نکرده بودیم. این طبیعی بود چرا که مدتی است بازی سنگینی نداشتیم. هر چه از زمان بازی گذشت توانستیم بر بازی سوار شویم. این شرایط در نیمه دوم به بهترین شکل از سوی ما همراه شد و عملکرد خوبی داشتیم. ۴ گل زدیم و می توانستیم بیشتر هم بزنیم. آنها خوب جنگیدند اما به بازیکنان خودم تبریک می گویم.»
علی دایی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه “ترجیح می دهد حریف بعدی اش در مرحله بعدی رقابت های جام حذفی چه تیمی باشد”، گفت: «فرقی نمی کند، کسی که می خواهد قهرمان شود باید همه را ببرد و برای ما فرقی نمی کند استقلال باشد یا صبای قم.»
سرمربی نفت در خصوص انتخابات کنفدراسیون آسیا گفت: «به نظرم بهترین تیم آسیا ایران است که توانسته بدون شکست به راه خود ادامه دهد. اینکه در این انتخابات حضور نداریم نمی دانم به چه دلیل است و شاید چیزی باشد که از آن بی خبر هستیم. من به این مراسم دعوت شدم. متاسفانه در روز بازی با فولاد خوزستان این مراسم برگزار می شود که عذرخواهی کردم و نمی توانم در آن حضور داشته باشم.»
علی دایی در خصوص تشویقش از سوی هواداران شهرداری فومن گفت: «مردم همیشه به من لطف دارند و من کوچک مردم هستم و امیدوارم خدا این لطف را به من داشته باشد که همیشه بتوانم خدمتگزار آنها باشم.»
سرمربی نفت در واکنش به سوالی در خصوص انتخاب فغانی به عنوان برترین داور و مشکلات داوری در کشورمان گفت: «اختلاف در داوری وجود دارد. آقای فغانی در تورنمنت های بزرگی حضور داشته و باعث افتخار ماست اما نتوانستیم این فاصله را بین داوران برطرف کنیم. این اختلاف و فاصله بین ما هم وجود دارد و برخی توانستند به اروپا بروند و برخی درجا زده اند. آقای فغانی داور بزرگی است و افتخار ما محسوب می شود و امیدوارم این فاصله بین داوران هم کم شود.»
علی دایی در خصوص مشکلات مالی تیمش و اینکه “آیا با این شرایط خواهند توانست به روند نتیجه گیری شان ادامه دهند یا خیر” گفت: «اگر درست حمایت شویم هم انگیزه اش را داریم و هم توان آن را داریم. دارند قطره چکانی کمک می کنند و من به آینده امیدوار هستم. شرایط اقتصادی جامعه بد است و این مشکلات به وجود آمده و من مطمئن هستم در آینده از این حالت قطره چکانی خارج خواهیم شد و به آینده امیدوار هستم.»