دایی: امیدوارم فصل کابوس‌وار را با برد تمام کنیم اردیبهشت۰۹

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: امیدوارم فصل کابوس‌وار را با برد تمام کنیم

سرمربی تیم نفت تهران با وجود شکست این تیم برابر صبا می‌گوید مصاف تیمش برابر تیم قمی یک طرفه و به سود تیم تهرانی بوده است.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل صبای قم که با شکست ۲ بر ۱ به پایان رسید گفت: بازی امروز به خصوص در نیمه دوم یک طرفه و کاملا در دستان ما بود. پنج، شش گل را نزدیم و توپی که داشت بیرون می‌رفت کمانه کرد و وارد دروازه ما شد.

وی افزود: گل اول را هم خودمان به آن‌ها دادیم که گل مسخره‌ای بود. قانون فوتبال این است که اگر گل نزنی، خواهی خورد. آن‌ها در نیمه دوم در نیمه خودشان بودند. آن همه موقعیت داشتیم اما یا گلر حریف گرفت یا خودمان با بی دقتی نزدیم.

سرمربی نفت همچنین با انتقاد از عملکرد دروازه‌بان تیمش بیان کرد: دروازه‌بان ما اگر امروز یک شیرجه زده باشد… امروز دو گل راحت خوردیم و صبا پیروز شد. هر کاری هم کردیم نتوانستیم جبران کنیم. خودمان بد کار کردیم و به حریف گل هدیه دادیم. امروز صبا فوتبال بازی نکرد. نه در نیمه اول و نه در نیمه دوم نتوانست کاری کند.

دایی در پایان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم با دو مهاجم بازی کردیم اما ما هم تا حدی اثرگذار هستیم و بازیکنان باید خودشان قدر موقعیت‌ها را بدانند. امیدوارم در بازی آینده ببریم تا فصل کابوس‌وار را با برد تمام کنیم.