برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: عباس‌زاده در پرسپولیس هم پشتک می‌زد

علی دایی پس از پایان دیدار برابر استقلال در نشست خبری گفت: به نظرم بازی خوبی از سوی دو تیم ارائه شد و ما به نظرم به جز هفت هشت دقیقه در نیمه یعنی از دقیقه ۲۹ تا ۳۷ حاکم بر بازی بودیم.

او افزود: خیلی خوب و با تاکتیک بازی کردیم. نیمه دوم کلا اجازه بازیسازی به جباری و هافبک های دفاعی استقلال را ندادیم. استقلال نتوانست در نیمه دوم مثل نیمه اول بازیسازی کند. ما در نیمه دوم دوتا تک به تک هم داشتیم. خوشحالم که به موقع گل زدیم. ما شایسته برد بودیم.

سرمربی سایپا درپاسخ به این سوال که آیا این خوب است که سایپا هوادار چندانی ندارد، گفت: تمام مردم ما یا استقلالی هستند یا پرسپولیسی. فقط در شهرستان ها برخی تیم ها تماشاگر خودشان را دارند. باز هم دست این اندک تماشاگران ما هم درد نکند. این طبیعت فوتبال ماست. استقلال و پرسپولیس با این سرمایه چهار پنج پله از ما بالاتر هستند. ما باید هم فوتبال خودمان را انجام دهیم و هم حریف را کنترل کنیم.

دایی درپاسخ به سوالی درباره خوشحالی عباس زاده و شش پشتک او گفت: چپاروف هم هفته قبل که تراکتورسازی گل زد و پنج شش پشتک زد. عباس زاده در پرسپولیس هم این کار را می کرد و این نشان دهنده میزان آمادگی بدن اوست.

وی درباره داوری این دیدار گفت: امسال تصمیم گرفتم که درباره داوری صحبت نکنم. برنامه هایی هستند که داوری را می سنجند و شما ببینید چند اشتباه تاثیرگذار علیه ما گذاشته شد. سعی می کنم امسال علیه داوری صحبت نکنم.