برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: به ذوب‌‌آهن اجازه حمله ندادیم/ گل تبریزی شانسی بود

سرمربی سایپا گفت که تیمش اجازه حمله به ذوب‌‌آهن را نداد.

به گزارش وبسایت نود ، علی دایی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی بسیار سختی برای هر دو تیم بود و بازیکنان ما در مجموع بهتر از حریف بودند. موقعیت‌های خوبی داشتیم، به تیر دروازه زدیم و از ۲ قدمی به سینه دروازه‌بان حریف کوبیدیم. ما اجازه حمله به تیم حریف ندادیم.

وی افزود: از بازیکنان تشکر می‌کنم که بسیار خوب دویدند و کار کردند. به جز ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم که یک توپ شانسی به تبریزی رسید و گل شد، ما عالی بازی کردیم و به تیم حریف فشار آوردیم. نمی‌خواستیم این بازی را از دست بدهیم. دو بازی است که بدشانسی می‌آوریم و برنده نمی‌شویم.

سرمربی سایپا با بیان اینکه انتظار بیشتری از سپاهان داشته است، تصریح کرد: حریف تنها توپ‌های بلند برای سوارز سانتر می‌کرد. باید این روند را ادامه دهیم و امتیازات لازم را کسب کنیم. خدا را شکر می‌کنم که برای نخستین بار پس از دریافت گل به بازی بازگشتیم.

دایی در این خصوص که پس از ورود علی قلی‌زاده به زمین، روند بازی به نفع سایپا تغییر کرد، گفت: بازیکنان بسیار خوبی داریم که از ابتدا به آنها بازی ندادیم و از بازیکنانی که به درد این بازی می‌خوردند استفاده کردیم. انتظار بیشتری از عباس‌زاده دارم و او به روزهای خوب باز می‌گردد. پس از گل زدن به دنبال برتری بودیم اما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا جدول کنونی لیگ برتر واقعی است یا خیر، خاطرنشان کرد: جدول دستخوش تغییرات می‌شود. استقلال امروز پیروز شد و پرسپولیس پس از لیگ قهرمانان آسیا با قدرت‌تر شرکت می‌کند. ذوب آهن هم یکی از مدعیان است و سپاهان بازی خوبی مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشت. این جدول در ۴ هفته آینده دستخوش تغییرات می‌شود.