برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی و منصوریان آشتی کردند + تصاویر

دعوای فوتبالی ها را نباید جدی گرفت؛ به خصوص اگر طرف دعوا دو بازیکن سابق تیم ملی باشند که سال ها هم اردویی و هم اتاقی بوده اند.
به گزارش “ورزش‌سه”، دو، سه هفته بعد از جنجال کم سابقه بازی استقلال مقابل نفت و حمله علی دایی به علیرضا منصوریان و شکایت باشگاه استقلال از سرمربی نفت، این دو مربی در کلاس دانش افزایی سرمربیان لیگ به هم رسیده و با لباس های متحدالشکل دوباره شبیه آدم هایی به نظر می رسند که مشکلی با هم ندارند.

امروز این دو مربی در بخش میدانی این کلاس آموزشی بارها کنار هم قرار گرفتند تا عکاس ورزش سه تصویر لبخندهای قایمکی آنها به یکدیگر را ثبت کند. دایی و منصوریان که هر دو از چهره های محبوب فوتبال ایران به شمار می آیند، در این تمرین در شرایطی که به نظر رضا مهاجری سعی در آشتی شان داشت آرام آرام به هم نزدیک شدند و با جدایی این مربی دیگر بدون واسطه کنار هم قرار گرفتند و در حالتی که انگار خیلی هم صمیمی نبود، با هم جمله هایی را رد و بدل کردند. این دو که اولین گام را برای آشتی برداشته اند در روزهای آینده کلاس بیشتر کنار هم خواهند بود و البته این کلاس به دیدار نفت ـ استقلال در ورزشگاه تختی ختم خواهد شد.

دایی که در نفت جانشین منصوریان شده، به احتمال زیاد با آشتی کنان رسمی پیش از مسابقه این دو تیم در روز پنجشنبه مواجه خواهد شد. این جنگی است که نباید پایدار بماند و البته مسئولیت پایان آن برعهده هواداران استقلال نیز هست.

عکس‌ها: امیر حسین خیرخواه