برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

توقف دایی در یک قدمی شگفتی (گزارش تصویری)

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی را می توان متخصص در به عهده گرفتن تیم هایی عنوان کرد که در روزهای پایانی فصل شکل می گیرند و این مساله را در راه آهن، صبای قم و اکنون نفت تهران به خوبی نشان داده است.
سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس که در فصل گذشته موفق شد به همراه صبای قم به نتایج خوبی دست یابد در این فصل با توجه به اختلافات نظرش با این تیم جدا شد و در روزهای کم باقی مانده تا لیگ شانزدهم هدایت نفت جدید را برعهده گرفت. نفتی که با تغییرات بنیادی در مدیریت و مالکیت و از دست دادن ستاره های خود شرایط ویژه ای برای آغاز لیگ داشت. آنها که علیرضا بیرانوند، وحید امیری، سیدجلال حسینی را به پرسپولیس، علی قربانی و زکی پور را به استقلال و البته سعید لطفی را به سایپا داده بودند با تغییرات زیادی پا به مسابقات گذاشتند و مهمتر از تمام این مسائل ناهماهنگی و عدم آمادگی بدنی و بدنسازی در بازیکنان این تیم بود.
اما علی دایی به عنوان مختصص این امر در حالی که در اولین گام استقلال تهران را به عنوان مدعی جدی لیگ شانزدهم روبروی خود می دید موفق شد با یک بازی حسابگرانه به نتیجه دلخواه دست یابد و از این بازی خارج از خانه یک امتیاز به غنیمت ببرد.
علی دایی که برای او رنگ ها معنا ندارد و تنها به دنبال اجرایی کردن فعل خواستن است، روی نیمکت نفت تهران هم با همان شور و حرارت همیشگی به هدایت سرخپوشان نفتی پرداخت و همان حسی را به این تیم داشت که مسلما در صبای قم، پرسپولیس، راه آهن و تیم ملی از او دیده بودیم. باید با این شرایط دید علی دایی فصل را با مدیران جدید نفت تهران چگونه پیش خواهد برد و به چه نتیجه ای دست خواهد یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس: امیرحسین خیرخواه