دایی: طاهری خود را به خواب خرگوشی زده مرداد۰۳

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: طاهری خود را به خواب خرگوشی زده

علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با استقلال پاسخ خبرنگاران را داد:

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال تهران گفت: امیدوارم که بتوانیم سال فوتبالی در کنار یکدیگر داشته باشیم. بتوانیم به یکدیگر کمک کنیم و سال آبرو داری در فوتبال از نظر مسائل بیرونی و حاشیه‌ای سپری کنیم. از خودم شروع می‌کنم و می گویم که تلاش می‌کنم با آرامش بیشتری لیگ را در کنار دیگر همکاران دنبال کنیم. به عقاید دیگران احترام بگذاریم تا در نهایت لیگ خوبی در فصل پیش روی داشته باشیم تا بازیکنان خوبی به تیم ملی اضافه شود.

شناخت منصوریان از نفت
منصوریان باید بگوید که چه شناختی از تیم نفت دارد و ایشان می تواند پاسخگوی این سوال باشد. از تیم نفت که هشت بازیکن از این تیم جدا شدند که پنج بازیکن نیز بازیکنان اصلی بودند. البته مشکلی از بابت جدایی بازیکنان نداریم زیرا در فوتبال ایران مربیان اکثر بازیکنان را می شناسند. منصوریان مربی بزرگ و دوست خوب من است و همیشه با من در تماس است. تنها شرایطی که دو تیم را متمایز می کند زمان بیشتر آنها در مسیر آماده سازی و بازی های دوستانه و اردوهای مختلف است. من دو هفته است که در تیم نفت حضور دارم و نزدیک به چهار هفته از دیگر تیمها عقب هستیم که این موضوع برای ما دردسر ساز است. گروهی که داریم در این دو هفته عالی کار کردند و بچه های ما تمرینات سختی را بدون مشکل تحمل کردند. فکر می کنم بازی فردا برای استقلال بازی سختی خواهد بود زیرا ما دوست نداریم بازی اول بازنده باشیم و حتی یک امتیاز از دست بدهیم. با این بازیکنانی که داریم در بازی فردا فقط به سه امتیاز و برداشتن یک گام محکم فکر می کنم. بازیکنان با تجربه و جوان در نفت حضور دارند که با گذشت زمان کمک زیادی به ما می کنند.

سابقه همکاری با اسپانسر در پرسپولیس
در پرسپولیس با اسپانسر ارتباط مستقیم نداشتم اما امسال با آنها در ارتباط هستم. تا آنجایی که می توانستند کمک کردند و آرامش به تیم ما دادند. در همه تیم ها مشکل است و در فوتبال ما هیچ کس نمی تواند بگوید تیم من مشکل ندارد. تا الان همه جوره از ما حمایت کردند و کم و بیش به ما کمک کنند تا وضع بهتر شود. در مساله بدهکاری های قبلی مشکلاتی هست که البته به من مربوط نمی شود و به آنها گفتم که فقط در مسائل فنی ورود می کنم و در دیگر مسائل دخالتی ندارم. می خواهم امسال تمرکزم در کار فنی باشد و به همین دلیل از روز اول در کنار همکارانم تمام مسائل فنی را زیر نظر دارم. مطمئن هستم ما می توانیم با این تیم پیشرفت داشته باشیم و با همت بچه ها تیمی مدعی برای هفته های بعد داشته باشیم.

ادامه ستاره سازی در نفت؟
منصوریان برای این تیم خیلی زحمت کشیده است اما الان من در این تیم هستم. برای علیرضا آرزوی موفقیت دارم اما تمام تلاش ما این است از جوانان فوتبالی استفاده کامل را ببریم تا بازیکنانی را به فوتبال معرفی کنیم. متاسفانه امسال تنها دو هفته وقت داشتیم و نتوانستیم خیلی در این موضوع با تمرکز ورود کنیم. من عاشق کار کردن با جوانها هستم تا بتوانم به فوتبال ملی کمک کنم.

شکایت از پرسپولیس؟
متاسفانه شکایت من از پرسپولیس پا بر جا هست. بیش از یک سال از خروج من از پرسپولیس می گذرد اما متاسفانه مدیرعامل پرسپولیس خودش را به خواب خرگوشی زده است و چندین بار است که به درخواست های ما بی توجه هستند و جوابگو نیستند. مجبور شدیم به کمیته انضباطی شکایت کنیم تا آنها تصمیم گیری بکنند. نه من نه هیچ کس دیگر علاقه ای نداریم کار به اینجا کشیده شود. متاسفانه بعضی ها که از جنس فوتبال نیستند به فوتبال می آیند و فکر می کنند مدیرعامل یک شرکت خصوصی و دولتی هستند و از بالا به پایین برخورد می کنند که این برخوردها به ضرر باشگاه می شود. آنها چند صباحی در فوتبال هستند و بعد از آن جدا م شوند اما مشکلات برای باشگاه همچنان ادامه پیدا می کند. باشگاه برای آنها نیست و از جیب خودشان برای باشگاه هزینه نمی کنند و به همین دلیل بدهی های باشگاه برای آنها مهم نیست.

نبود رحمتی و تماشاگران؟
دوست داشتم که جلو تماشاچی بازی کنیم. حضور هواداران می تواند به استقلال کمک کند اما به ما نیز انگیزه می داد. نباید به این موضوع یک سویه نگاه کرد. من دوست داشتم جلوی تماشاگران بازی کنیم زیرا فوتبال با هواداران روح پیدا می کند اما من هم به تصمیم کمیته انضباطی احترام می گذارم. از هواداران تیم های بزرگ خواهش می کنم کاری نکنند که فوتبال روحش را از دست بدهد.
رحمتی نیز دروازه بان بزرگی است که حضور ایشان می توانست به استقلال کمک کند. استقلال اگر مسی هم داشته باشد تا خدا نخواهد نمی تواند به این تیم کمک کند. ما از استقلال خیلی عقب هستیم اما فوتبال این چیزها را بر نمی دارد.

تکرار تجربه صبا؟
ما از فردا مدعی جام هستیم اما بعد از چهار هفته ابتدایی و تعطیلاتی که به ما کمک می کند خیلی می توانیم پیشرفت کنیم.