سیاستمداران برای معروف شدن به فوتبال می‌آیند/ ۲۵ سال است تاجرم مرداد۱۳

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

سیاستمداران برای معروف شدن به فوتبال می‌آیند/ ۲۵ سال است تاجرم

به گزارش “ورزش‌سه” علی دایی همیشه به عنوان ورزشکاری شناخته شده که در کنار فوتبال در کارهای تجاری و اقتصادی هم همیشه حضور مستقیم و موفق داشته است. سرمربی نفت‌تهران در حاشیه مراسمی در خصوص کارهای شخصی خود گفت: خداروشکر من ۲۵ سال است که کار تجارت می کنم و همیشه در این راه بودم  و کارهایی که من انجام میدهم هیچ ارتباطی به فوتبال ندارد.
علی دایی در ادامه در مورد انتشار مبلغ قراردادها گفت: انتشار مبالغ کار اشتباهی است. این مسئله یک موضوع کاملا خصوصی است که در همه جای دنیا هم پذیرفته شده است و متاسفانه فقط در کشور ما است که چنین اتفاقاتی رخ می دهد.
او در پاسخ به این سوال که فشار وزارت ورزش باعث شد دولت هم در مسئله قراردادها وارد شود، ادامه داد: بعد از اتفاقاتی که در مورد فیش های حقوقی اتفاق افتاد نگاه‌ها به سمت فوتبال برگشته است. ولی من شخصا کاری به این موضوع ندارم و کار خودم را انجام می دهم.

 


کاپیتان سابق تیم‌ملی در مورد طلب‌های باقی مانده‌اش و مالیات آن‌ها هم گفت: من بالای ۵۰ درصد از قرارداد خود را از باشگاه صبا  هنوز نگرفته ام. ضمن اینکه پول لباس هایی که فصل قبل برای این تیم تامین کردم هنوز دریافت نکردم. این موضوع فقط در مورد صبا نیست و من هنوز پول لباس هایی که به باشگاه پرسپولیس دادم را هم نگرفتم. ما پولی را که گرفته باشیم مالیات آن را می دهیم، نه اینکه صرفا بر اساس قراردادی که بستیم پول مالیات بدهیم. خداروشکر من همیشه اندازه پولی که گرفتم مالیات دادم.
بهترین گلزن جهان در پاسخ به این سوال که این همه فشار روی فوتبال وجود دارد و به بقیه افراد جامعه که پول های زیادی در می آورند توجهی نمی شود، اضافه کرد:  یک فوتبالیست خوب سالی ۱٫۵ میلیارد پول می گیرد، من افرادی را می شناسم که هفته ای ۱٫۵ میلیارد درآمد دارند. البته من معتقدم هر کسی که پول در می آورد زحمت کشیده و با زحمت به جایگاهش رسیده و حقش است.
کاپیتان سابق تیم‌ملی در پاسخ به اینکه چرا در چند سال اخیر از فوتبال برای درپوش گذاشتن بر روی مفاسد اقتصادی استفاده شده، گفت: فوتبال چه بخواهیم چه نخواهیم ورزش اول دنیا است و همه نگاه ها را به خود جلب می کند، پس برای معروف شدن چه جایی بهتر از فوتبال و برای معروف شدن به فوتبال می آیند. یک آدم سیاست مدار هر کاری هم بکند نمی تواند مثل یک فوتبالیست معروف و محبوب شود و طرفدار داشته باشد و برای رسیدن به همین مسائل وارد فوتبال می شود.
علی دایی در مورد اینکه چرا بازیکنان ایرانی مثل قبل نمی توانند به فوتبال اروپا وارد شوند و هم چنین پیرامون اتفاقاتی که برای بازیکنان ایرانی به خصوص رامین رضاییان افتاد، عنوان کرد: این موضوع رو باید از خود این بازیکنان بپرسید. هیچ کس نفهمید که این بازیکنان چطور رفتند و چطور برگشتند و فقط خودشان باید در این مورد پاسخ دهند.