علی دایی؛ بیش فعال برنده فوتبال ایران! فروردین۱۰

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

علی دایی؛ بیش فعال برنده فوتبال ایران!

به گزارش “ورزش سه”، او حالا در آستانه ۵۰ سالگی، یکی از مربیان ایرانی و موفق به شمار می رود که هر ساله با تیم های مختلف، بازیکنانی جوان را به فوتبال ایران معرفی می کند و آن ها را در مسیر پیشرفت قرار می دهد.

 

دایی همچون دهه دوم زندگی اش که در پرسپولیس، آرمینیا بیله فلد، بایرن مونیخ و هرتابرلین سر شد، روحیه جنگجویی و میل به پیروزی را حفظ کرده است. به قول هم بازیانش، در بازی های دوستانه و تمرینی هم دوست دارد خودش و تیمش پیروز شوند و شاید همین انگیزه ها، سبب نتایج ویژه تیم های علی دایی شده است.

 

تکاپوی شهریار در طول ۹۰ دقیقه بازی ها، بسیار دیدنی است. شاید دیدنی تر و تماشایی تر از آنچه که در زمین مسابقه می گذرد. او در بازی دیروز هم کنار زمین فعال بود و اساسا نام حریف برایش تفاوتی ندارد؛ چه پرسپولیس که تیم محبوب اوست و چه استقلال که رقیبی ویژه برایش به حساب می آید.

 

 

روز گذشته، دایی در مقابل مربی سابقش قرار گرفت و این بار عزم جدی برای پیروزی مقابل پروفسور داشت و از همان ابتدا هم تیمش را برای پیروزی به میدان فرستاد. در طول مسابقه از بازیکنانش دوندگی و تلاش همه جانبه را برای شاگردانش می خواست و این همان چیزی است که باید در همه ارکان فوتبال ایران وجود داشته باشد.

 

آقای گل فوتبال جهان، فصل گذشته سهمیه آسیایی را برای نفت تهران به ارمغان آورد و حالا در تلاش رساندن سایپا به این مهم است. حضور او در هر جا، اهداف آن مجموعه را به پیروزی های بیشتر تغییر می دهد و این همان چیزی است که سایپا برای روی دور آمدن، نیاز داشت.

 

باید قدر مربی بیش فعال فوتبال ایران را بدانیم، کسی که در زمین مسابقه حامی جوانان و در خارج از میدان، یاور زلزله زدگان است.