نوستالژی/ ضربه ناجوانمردانه دروازه‌بان بحرین به علی دایی+ عکس تیر۱۳

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

نوستالژی/ ضربه ناجوانمردانه دروازه‌بان بحرین به علی دایی+ عکس

وبسایت رسمی برنامه نود – علی دایی یکی از بازیکنان تیم ملی ایران در رقابت های فوتبال در بازی های آسیایی ۱۹۹۴ هیروشیما ژاپن بود که فقط یک بازی برای تیم کشورمان انجام داد.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال کشورمان با هدایت استانکو در اولین بازی خود در این رقابتها به مصاف بحرین رفت. علی دایی در این بازی در حدود بیست دقیقه تا پایان بازی مصدوم شد؛ در یک صحنه که هم علی دایی و هم دروازه بان بحرین از دو طرف با سرعت به سمت توپ می دویدند، دروازه بان بحرین با کف پا و با ناجوانمردی چنان ضربه ای به شکم علی دایی زد که مهاجم تیم ملی کشورمان از درد به خود می پیچید.

اما آنچه که غیرت و تعصب مثال زدنی دایی نسبت به پیراهن تیم ملی را نشان داد، این بود که ایران پیشتر هر سه تعویض خود را انجام داده بود و با خروج دایی از زمین، تیم کشورمان باید ده نفره به بازی ادامه می داد، اما علی دایی اعتراض نکرد و با وجود مصدومیت شدیدش، بیست دقیقه پایانی را هم در زمین ماند و برای ایران بازی کرد. پس از پایان بازی علی دایی با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد که پزشکان اعلام کردند ضربه کف پای دروازه بان بحرین به شکم علی دایی باعث پارگی طحال او شده است. در تصویر، صحنه مربوط به ضربه ناجوانمردانه دروازه بان بحرین به علی دایی را مشاهده می کنید.