ویدئو/ ۶ گل زیبای دایی به تیم منتخب ارومیه در بازی دوستانه امروز اردیبهشت۱۰

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

ویدئو/ ۶ گل زیبای دایی به تیم منتخب ارومیه در بازی دوستانه امروز

علی دایی با زدن ۶ گل در دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال جام جهانی ۹۸ (فرانسه) با تیم باشگاه ۹۰ ارومیه از عنوان آقای گلی خود دفاع کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی زننده ۶ گل از مجموع ۹ گل تیم ملی فوتبال جام جهانی ۹۸ (فرانسه) در دیدار دوستانه با پیشکسوتان باشگاه ۹۰  ارومیه که  شامگاه پنجشنبه در راستای احیای دریاچه ارومیه و به نفع بیماران سرطانی برگزار شد، از عنوان آقای گلی خود در عرصه فوتبال ایران و جهان دفاع کرد.

دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال جام جهانی ۹۸ با تیم باشگاه ۹۰ ارومیه در سالن شش هزار نفری الغدیر ارومیه با حضور بیش از پنج هزار نفر از علاقه مندان به رشته ورزشی فوتبال برگزار و در پایان تیم ملی فوتبال جام جهانی ۹۸ فرانسه با نتیجه ۹ بر ۴ بر تیم باشگاه ۹۰ ارومیه غلبه کرد و پیروز میدان شد.

در این دیدار علی دایی که نسبت به سایر بازکنان آماده تر بود و بازی جذابی داشت توانست ۶ گل را در دروازه تیم حریف جا بدهد، همچنین مهرداد میناوند یک گل، آتیلا حجازی یک گل و رسول خطیبی یک گل برای این تیم که مهدی مناجاتی مربی گری آن را بر عهده داشت گل زدند، برای تیم باشگاه ۹۰ ارومیه که توسط سیروس بایرامی هدایت می شد، اکبر ادریسی ۳ گل و نادر آقازاده یک گل زدند.

ورزشکاران هر دو تیم در این دیدار که با هدف احیای دریاچه ارومیه برگزار شد با پیراهن منقش به شعار حمایت از دریاچه ارومیه وارد میدان شدند.

علی دایی، رسول خطیبی، سهراب بختیاری زاده، بهروز رهبری فرد، سیروس دین محمدی، علیرضا اکبر پور، مهرداد میناوند، علیرضا نیکبخت واحدی، مهدی هاشمی نسب، حسین ترابپور و آتیلا حجازی با هدایت مهدی مناجاتی از جمله بازیکنان و ستارگان جام جهانی ۹۸ فرانسه در این دیدار بودند.